Černý koně TMK - Morna to zařídí FC 5:2
Habet Praha FŇ - Hasiči Průhonice 4:0
Fernet Team Říčany - Krabice 2:1
1. kolo

Banana Chiquita - Noťa 4:2 [ Kolo: 1. / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8 / 9 / 10 / 11 ]

Vítězství! V úvodu zápasu nás soupeř zaskočil dvěmi standartními situacemi, a tak jsme v 10. minutě již prohrávali 2:0. Do poločasu se nám podařilo vstřelit kontaktní gol. Z pravého křídla centroval Hyňa do vápna a starší z bratrů Šindelářových již měl snadnou pozici. V druhé půli se hrálo pouze na soupeřovu bránu. Vyrovnávací brance předcházel nádherný centr kapitána týmu, který uvolnil největší hvězdu zápasu Vojtu, který v tváří tvář brankáři nezaváhal. Posledních pět minut patřilo Petru Šindelářovi, který dvakrát načapal golmana Noti na švestkách a dokonal obrat. Poslední šanci Ňoti zlikvidoval nekompromisním skluzem brankář Kouba, který tak korunoval kolektivní výkon celého mužstva, který se kromě úvodního selhání obešel bez větších chyb.